Hive

Hive

Hive is een prachtig strategiespel voor 2 spelers.

Op 11 zwarte en 11 ivoorkleurige speelstenen zijn verschillende insecten te zien, die allemaal verschillend kunnen bewegen. Een spelbord is niet nodig, in de loop van het spel vormen de stenen vanzelf het speelveld.

Het gaat erom de bijenkoningin van de tegenstander vast te zetten en tegelijkertijd ervoor te zorgen dat de eigen koningin dit lot bespaard blijft. Een koningin is vastgezet als ze aan alle kanten door in totaal 6 stenen is omgeven.

  • Leeftijd: 8+
  • Spelers: 2-4
  • Tijd: 5-30 minuten
Bestelnummer:BEK3402
Producent:

Hive-Mosquito

Uitbreiding van Hive.

De mug-stukken kunnen worden toegevoegd aan het standaard Hive spel. Tijdens het spel worden ze op dezelfde manier ingezet als de andere stukken. Eenmaal in het spel neemt de mug de bewegingsmogelijkheden van elk stuk dat het aanraakt over; inclusief de stukken van je tegenstander. Deze mogelijkheden veranderen dus door het spel heen.

Uitzonderingen: Als de mug beweegt als een kever en bovenop de Hive terecht komt dan blijft hij bewegen als een kever, totdat hij weer op gelijk niveau is met de andere stukken. Wanneer de mug op hoogte van de andere stukken is, en naast een opgestapelde kever, dan mag hij bewegen als een kever en niet als de stukken onder de kever. Indien de mug alleen een andere mug raakt dan kan hij niet bewegen.

Bestelnummer:BEK3403
Producent:

Hive - The Ladybug

De nieuwste uitbreiding voor Hive. De Ladybug loopt over twee stenen en moet de derde stap weer op de grond komen. Daardoor is het een zeer flexibel speelstuk!. Deze uitbreiding bevat twee extra stenen met lieveheersbeestjes, welke zeer snel kunnen bewegen.
Bestelnummer:BEK6041
Producent: