Getallenlijnen tot 20

Twintiglijnen (5 ex.)

Individuele getallenlijn van 0 - 20 (5 exemplaren). Deze is te beschrijven met de uitwisbare stift.
Bestelnummer:BEK7501
Producent:

Getallenlijn tot 20

Na concreet gebruik van het kralensnoer werken met de getallenlijn, om op een meer abstracte wijze de bewerkingen tot 20 aan te leren. Beschrijfbaar met uitwisbare stift. De multifunctionele getallenlijn tot 20 is een aanvullend leermiddel bij het rekenen op basis van de vijfstructuur. Bewerkingen tot 20 worden op een inzichtelijke manier opgelost.

Inhoud: een kunststof strook (100 x 10 cm), magneetstrip om op te hangen, handleiding.

Bestelnummer:BEK2633
Producent:

Twintigveld

Als klassikaal instructiemateriaal naast de rekenscheepjes is er het magnetische twintigveld. Dit is in metaal uitgevoerd, en is met whiteboardstiften beschrijfbaar.

Op het twintigveld kunnen alle rekenstructuren in de getallenruimte tot 20 duidelijk gemaakt worden. Het twintigveld is 125 cm x 40 cm groot, en is aan twee zijden bedrukt. Op de ene zijde zien we de rekenscheepjes afgebeeld zoals ze in het tableau liggen, met daar onder de scheepjes alle vier naast elkaar. Op de andere zijde zien we een lege getallenlijn, en daar onder weer de vier scheepjes naast elkaar.

Bij het twintigveld wordt geleverd: 20 blauw/rode magnetische ronde schijven van 5 cm doorsnede. Groot genoeg om makkelijk te kunnen pakken. 21 witte schijven met de cijfers 0 t/m 20 op de voorkant. De achterkant is blanco. 10 beschrijfbare plaatjes, waar ieder gewenst getal op geschreven kan worden. Vier plaatjes met gele- en vier plaatjes met groene punten. Tevens twee grote pijlen om het verband aan te kunnen geven tussen de scheepjes (het tellen) en de getallenlijn (het getal). Verder uitwisbare whiteboardstiften waarmee op het twintigveld geschreven kan worden, en een handleiding. Alles zit in een houten opbergkist.

Bestelnummer:BEK7569
Producent: